Tel. : +48 608 033 745

Adresatem kursu na poziomie "florysta" jest osoba mająca doświadczenie lub też nie, chcąca zdobyć odpowiednią wiedzę oraz tytuł florysty.

Program Szkoły GRETAFLOWERS – FLORAL EDUCATION jest stworzony w oparciu o wieloletnie doświadczenie mistrzyni florystyki Katarzyny Grety Szymkowiak. Naszą misją jest wyedukowanie FLORYSTÓW , którzy w przyszłości staną się na pełnowartościowymi pracownikami kwiaciarni w całej Polsce posiadającymi wiedzę teoretyczną oraz praktyczną. Tematyka omawiana na zajęciach nie dotyczy wyłącznie kwiatów. Kursanci poznają również podstawy fotografii, które przydadzą się do prezentacji firmy w social mediach. Będą widzieli jak dbać o wizerunek własny oraz miejsca pracy. Marchedising i techniki sprzedaży to tematyka , która pozwoli pracować i świetnie sobie radzić w każdym miejscu.

Dzięki zajęciom z różnymi nauczycielami będziecie mogli spojrzeć na florystkę z różnych poziomów.

Nasz program znajdziesz tu LINK

Zajęcia odbywają się w Borówcu koło Poznania. Jest to spokojna miejscowość, otoczona lasami, ale z doskonałym połączeniem komunikacyjnym z Poznaniem. W okolicy są noclegi w przystępnych cenach. Podczas zajęć korzystamy z darów naszego ogrodu, w którym rośnie wiele krzewów, bylin i traw.

Szkolenie podzielone jest na 11 zjazdów po 4 dni (od poniedziałku do czwartku). W sumie 432 godziny zegarowe a 540 godzin lekcyjnych. Koszt każdego zjazdu to 1290 zł. Opłata wpisowa 1290 zł. Egzamin w izbie rzemieślniczej jest płatny osobno ( 661 zł + materiał na egzamin) 

Harmonogram LINK

 

Szkolenie kończy się dwoma egzaminami.

I – Egzamin wewnętrzny w GRETAFLOWERS  - obowiązkowy -  Uczestnik otrzymuje dyplom wydawany przez naszą szkołę.

II – Egzamin zewnętrzny - w Izbie Rzemieślniczej w Poznaniu. Przed niezależną komisją egzaminacyjną.  W wyniku tego egzaminu uczestnik zdobywa tytuł czeladnika w zawodzie Florysta

 

Kryteria dopuszczenia do egzaminu LINK

 

Regulamin szkolenia

Baza noclegowa

 

 

Partnerzy / Polecamy

Newsletter

Subskrybuj nasz Newsletter i bądź na bieżaco z najatrakcyjnieszymi ofertami.