Tel. : +48 608 033 745

 

MISTRZ – Jest dla ciebie  kiedy

Potrzebujesz ugruntować wiedzę florystyczną

Masz tytuł florysty i chcesz się dalej rozwijać

Masz wiele lat praktyki a nigdy się nie uczyłeś i czujesz ogromną potrzebę

Lubisz się uczyć i zdobywać kolejne wiedze poznając przy tym ciekawych ludzi

Kiedy lubisz nowe wyzwania

 

Program Szkoły GRETAFLOWERS – FLORAL EDUCATION jest stworzony w oparciu o wieloletnie doświadczenie mistrzyni florystyki Katarzyny Grety Szymkowiak. Wiemy jak rozwijać doświadczenie, kreatywność oraz zamiłowanie do zawodu. Tematyka omawiana na zajęciach to nie tylko kwiaty i kompozycje ale tez zasady prowadzenia działalności gospodarczej oraz fotografia i obróbka zdjęć, które przydadzą się do prezentacji firmy w social mediach. Innym słowem wszystko co jest potrzebne do prowadzenia postępowego, dobrze prosperującego biznesu kwiatowego. To dużo ciekawych projektów i nowych wyzwań. Naszą misją jest wyedukowanie MISTRZÓW , którzy w przyszłości staną się liderami na rynku florystycznym, posiadającymi otwarte umysły i chęć tworzenia.

Nasz Program LINK

 

Zajęcia odbywają się w Borówcu koło Poznania. Jest to spokojna miejscowość, otoczona lasami ale z doskonałym połączeniem komunikacyjnym z Poznaniem. W okolicy są noclegi w przystępnych cenach. Podczas zajęć korzystamy z darów naszego florystycznego ogrodu, w którym rośnie wiele krzewów, bylin i traw. 

 

Szkolenie podzielone jest na 12 zjazdów po 4 dni (od poniedziałku do czwartku). W sumie 440 godziny zegarowe a 550 godzin lekcyjnych. Koszt każdego zjazdu to 1390 zł. Opłata wpisowa 1390 zł. Egzamin w izbie rzemieślniczej jest płatny osobno ( 1321 zł + materiały na egzamin)

Harmonogram LINK

 

Szkolenie kończy się dwoma egzaminami.

I – Egzamin wewnętrzny w GRETAFLOWERS –obowiązkowy - . Uczestnik otrzymuje dyplom wydawany przez naszą szkołę.

II – Egzamin zewnętrzny przed Izbą Rzemieślniczą w Poznaniu. Przed niezależną komisją egzaminacyjną.  W wyniku tego egzaminu uczestnik zdobywa tytuł MISTRZA FLORYSTYKI

 

Kryteria dopuszczenia do egzaminu LINK

 

Regulamin szkolenia

Baza noclegowa

 

 

Partnerzy / Polecamy

Newsletter

Subskrybuj nasz Newsletter i bądź na bieżaco z najatrakcyjnieszymi ofertami.