Tel. : +48 608 033 745

 

Zapraszamy serdecznie na warsztaty pt. "Szklane ogrody". To super okazja żeby dowedzieć się jak sadzić obecnie tak modne kompozycje. Warsztaty poprowadzą Piotr Czuchaj i Katarzyna Greta Szymkowiak.

Piotr Czuchaj - autor prac naukowych i wielu artykułów popularnych na temat uprawy roślin do dekoracji wnętrz. Lubi bliższe i dalsze podróże, poszukiwanie nowych gatunków roślin, oraz przyglądanie się naturze z obiektywu aparatu.

Lasy w słoiku, na warsztatach zostaną przedstawione zasady doboru roślin, warunki siedliskowe oraz jak należy pielęgnować rośliny aby długo cieszyły odbiorcę

Paprocie i palmy, najpopularniejsze gatunki oraz ciekawe nowości pojawiające się w sprzedaży, zasady pielęgnacji i ich wymagania. Najczęstsze zagrożenia w ich uprawie, szkodniki i choroby. Jakich gatunków unikać w kwiaciarni aby nie stracić klienta.

Z Gretą wykonamy dwa ogrody w szkłach, jeden z palmą, jeden z paprociami - leśny. Pokaże jak ładnie udekorować oraz jak zadbać o rośliny. Jakiej ziemi użyć a także jak komponować powierzchnie ziemi by wyglądała naturalnie.

Wykorzystamy wiedze teoretyczną a w praktyce.

Gdzie?  Gretaflowers - Borówiec k. Poznania, ul. Główna 48

Jak długo? 1 dzień - 10h od 8.00 -do 18.00

Cena za cały zjazd: 500 zł

 

Regulamin kursów/warsztatów

Baza noclegowa

 

Partnerzy / Polecamy

Newsletter

Subskrybuj nasz Newsletter i bądź na bieżaco z najatrakcyjnieszymi ofertami.