Tel. : +48 608 033 745

 

Marka "Gretaflowers" powstała w 2005 roku. Jest to realizacja pomysłu na życie i spełnienie  marzenia o połączeniu swojej pasji ze sposobem na życie.

Moja firma to nie tylko kwiaciarnia, która znajduje się na terenie domu, co jest jej niewątpliwym atutem. To nie tylko realizacja zamówień na bukiety, wiązanki okolicznościowe i dekoracje kwiatowe do Wszych domów i firm. To również aranżacje na śluby i różne imprezy rodzinne, a także firmowe.

Dzięki ciągłemu rozwojowi, mojemu osobistemu, a także całej firmy, realizujemy szkolenia i kursy florystyczne. Moja praca to moja pasja i szalenie ważne jest dla mnie, by wciąż się rozwijać. Z tego, między innymi, powodu tyle radości daje mi przekazywanie swojej wiedzy moim uczniom. Sama zdobyłam wiele tytułów, ukończyłam liczne kursy i biorę udział w licznych pokazach branży kwiatowej.

Gretaflowers rozwija się również w kwestii zasobów ludzkich, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić fachową obsługę zarówno na miejscu, w kwiaciarni, jak i podczas ślubów, imprez i szkoleń.

Współpracujemy z wieloma firmami, którym zapewniamy dekoracje kwiatowe. Ich lista znajduje się w zakładce "Realizacje". Często też możecie poczytać  artykuły w prasie branżowej, jak również obejrzeć nasze prace na różnych pokazach florystycznych.

Siedziba "Gretaflowers" mieszcząca się na terenie mojego domu to ogromny atut zapewniający rodzinną i przyjazną atmosferę, którą każdy może odczuć na sobie.

Gretaflowers to moje trzecie dziecko i tak właśnie ją traktuję.

Partnerzy / Polecamy

Newsletter

Subskrybuj nasz Newsletter i bądź na bieżaco z najatrakcyjnieszymi ofertami.