ADWENT

08-09 listopada 2021 Borówiec

 

 

W całym długim roku, żadne święta nie mają tak szczególnej oprawy jak Boże Narodzenie.

Już czterotygodniowy okres przygotowań do świąt –  Adwent,  to czas radosnej fiesty, spędzany w otoczeniu świątecznych dekoracji, które zdobią nasze miejsca pracy i domy.

 

Autorska Szkoła Florystyczna Gretaflowers, zaprasza na  warsztaty florystyczne „Adwent”  prowadzone przez Mistrzynię Florystyki Gretę Szymkowiak.

 

Kiedy: 08-09.11.2021

godz: 9:00 – 16:00

Gdzie: Gretaflowers, Borówiec, ul Główna 48

Cena za zjazd: 1200 zł

 

Szczegóły:

Na dwudniowym szkoleniu florystycznym poznasz techniki florystyczne i wykonasz dekoracje świąteczne zdobiące nie tylko nasze stoły, ale całe pomieszczenia, zarówno w przestrzeni służbowej jak i w zaciszu prywatności.

Wieniec adwentowy nie będzie miał dla Ciebie tajemnic. Nauczysz się jak można wykonać tę tradycyjną ozdobę w sposób oryginalny i niepowtarzalny, jakie materiały i techniki zastosować, by wieniec przez cały Adwent cieszył nas zarówno swoim pięknem, jak i świeżością.

Mistrzyni Florystyki – Greta, podczas warsztatów florystycznych, podzieli się z Tobą autorskimi pomysłami, zdradzi tajemnice jakie proporcje należy zachować tworząc ozdoby adwentowo- świąteczne, by były widoczne, ale nie zawładnęły całą przestrzenią użytkową.

 

Pod mistrzowskim okiem Grety, nauczysz się jak wykonać dekoracje, które mogą zdobić drzwi, kominek lub schody. Po dwóch dniach spędzonych w naszej szkole, każda świeca świątecznej dekoracji, każdy detal będzie Tobie posłuszny. Dzięki technikom przekazanym przez Gretę wykonane prace będą harmonizowały z Twoim poczuciem estetyki oraz będą trwałe. Nauczysz się wykorzystywać powszechnie dostępne materiały do wyczarowania atmosfery świątecznego oczekiwania w Twoim miejscu zamieszkania i pracy.

 

Wszystkie wykonane prace wykonane podczas naszego kursu florystycznego, zabieracie ze sobą 🙂

 

Gwarancją miejsca na warsztatach florystycznych jest wypełnienie formularza, wpłata zaliczki w wysokości 400zł i przestrzeganie regulaminu !!

Regulamin kursów/warsztatów
Baza noclegowa