ADWENT
4-5 listopada 2020 Borówiec

W całym długim roku, żadne święta nie mają tak szczególnej oprawy jak Boże Narodzenie.

Już czterotygodniowy okres przygotowań do świąt –  Adwent,  to czas radosnej fiesty, spędzany w otoczeniu świątecznych dekoracji, które zdobią nasze miejsca pracy i domy.

Autorska Szkoła Florystyczna Gretaflowers, zaprasza na jedyne Warsztaty Adwentowe prowadzone przez Mistrzynię Florystyki Gretę Szymkowiak.

Kiedy: 4.11 – 5.11.2020

Gdzie: Gretaflowers, Borówiec, ul Główna 48

Cena za zjazd: 900 zł

Szczegóły:

Na dwudniowym szkoleniu poznasz techniki i wykonasz dekoracje zdobiące nie tylko nasze stoły, ale całe pomieszczenia, zarówno w przestrzeni służbowej jak i w zaciszu prywatności.

Wieniec adwentowy nie będzie miał dla Ciebie tajemnic. Nauczysz się jak można wykonać tę tradycyjną ozdobę w sposób oryginalny i niepowtarzalny, jakie materiały i techniki zastosować, by wieniec przez cały Adwent cieszył nas zarówno swoim pięknem, jak i świeżością.

Dekoracje adwentowe, to nie tylko wieńce. Mistrzyni Florystyki – Greta, podczas warsztatów podzieli się z Tobą autorskimi pomysłami, zdradzi tajemnice jakie proporcje należy zachować tworząc ozdoby, by były widoczne, ale nie zawładnęły całą przestrzenią użytkową.

Pod mistrzowskim okiem Grety, nauczysz się jak wykonać dekoracje, które mogą zdobić drzwi, kominek lub schody. Po dwóch dniach spędzonych w naszej szkole, każda świeca na adwentowej dekoracji, każdy detal będzie Tobie posłuszny. Dzięki technikom przekazanym przez Gretę wykonane prace będą harmonizowały z Twoim poczuciem estetyki oraz będą trwałe. Nauczysz się wykorzystywać powszechnie dostępne materiały do wyczarowania atmosfery świątecznego oczekiwania w Twoim miejscu zamieszkania i pracy.

Wszystkie wykonane prace zabieracie ze sobą 🙂

Gwarancją miejsca na warsztatach florystycznych jest wypełnienie formularza, wpłata zaliczki w wysokości 400zł i przestrzeganie regulaminu !!

Regulamin kursów/warsztatów
Baza noclegowa