Florystyka pogrzebowa

12 – 13 czerwca 2023

 

Florystyka pogrzebowa to kurs florystyczny dla osób, które podstawy mają już opanowane, którym praca z gąbką nie jest obca, a skrętoległość to dla nich przysłowiowa „bułka z masłem”. 

W ciągu tych dwóch czerwcowych dni popracujemy nad Waszą techniką, postaramy się Was zainspirować do tworzenia nowych rzeczy.

 

kurs florystyczny

kurs florystyczny

 

kurs florystyczny

kurs florystyczny

 

Na zajęciach wykonamy między innymi:

  • dekorację trumny i urny – omówimy możliwości, rodzaje, propozycje dekoracji trumny. Podczas zajęć, prowadzony przez Gretę Mistrzynię Florystyki nauczysz się wykonywać najbardziej charakterystyczne i najczęściej spotykane dekoracje trumny. |
  • wieniec rzymski – poznasz reguły przebiegu linii w wieńcu. Odkryjesz różne struktury i tekstury, które nadają wieńcom pogrzebowym niepowtarzalny charakter, dostosowany do uroczystości na którą są przygotowywane.
  • floret – nauczysz się wykonywać kompozycje na florecie: regularną w kształcie kropli oraz mieszaną w kształcie trójkąta.
    Cena dwudniowego kursu z kompozycji pogrzebowych to 1700zł.

Spotykamy się 12 czerwca o godz 9:00.
Każdego dnia zajęcia trwają do 16:00

W siedzibie Autorskiej Szkole Florystycznej Gretaflowers w Borówcu

 

Gwarancją miejsca na warsztatach florystycznych jest wypełnienie formularza, wpłata zaliczki w wysokości 400zł i przestrzeganie regulaminu.

Regulamin kursów/warsztatów