Mistrzowskie bukiety

14-15.03.2021 w Borówcu

 

 

Zygmunt Sieradzan

 

Dlaczego szkolenie  w Autorskiej Szkole Florystycznej Gretaflowers?

Autorska Szkoła Florystyczna Gretaflowers to miejsce znane ze swojej otwartości zarówno dla Kursantów jak i Mistrzów Florystyki, którzy z pasją dzielą się swoją wiedzą, talentem i umiejętnościami.

Po raz pierwszy w Autorskiej Szkole Florystycznej Gretaflowers będzie gościć w roli prowadzącego zajęcia Zygmunt Sieradzan.

Zygmunt Sieradzan – dyplomowany florysta, zdobywca tytułu wicemistrza Europy we florystyce w kategorii juniorów. Z pasją stosuje techniki rękodzielnicze. Uznawany w kraju jak i za granicą.

Znakiem rozpoznawczym Zygmunta Sieradzana są piękne i niepowtarzalne prace, nieoczywisty dobór materiałów,  niepowszechne techniki wykonania kompozycji.

 

Do kogo skierowany jest kurs Mistrzowskie Bukiety?

Kurs przeznaczony jest dla osób średniozaawansowanych i zaawansowanych, dla których technika skrętoległości i punkt zbiorczy kompozycji nie mają tajemnic zarówno w teorii jak i w praktyce.

 

Jakie umiejętności zdobędziesz podczas szkolenia?

Mistrz Florystyki, Zygmunt Sieradzan, podczas dwudniowego szkolenia nauczy Cię wykonywać bukiety okolicznościowe oraz konstrukcyjne.

Podczas szkolenia poznasz nowe techniki układania kompozycji kwiatowych oraz tworzenia konstrukcji.

Zobaczysz, nauczysz się i wykonasz bukiety na konstrukcjach ozdobnych, które jednocześnie stanowią stelaż bukietu jak i są jego ozdobą.

Zygmunt Sieradzan zainspiruje do wykorzystania i łączenia nietuzinkowych kolorów, materiałów, kwiatów.

 

Zygmunt Sieradzan

 

 

Kiedy?

14 – 15 marca 2021 (niedziela – poniedziałek)

 

Gdzie?

Autorska Szkoła Florystyczna Gretaflowers

Borówiec pod Poznaniem

Cena

1200 zł

Zapisy wyłącznie przez naszą stronę internetową, gwarancją miejsca jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wpłata zaliczki w wysokości 400 zł