Ślub od podstaw

 

Kurs florystyczny, Ślub od podstaw, to szkolenie skierowane do wszystkich, którzy marzą o florystycznej obsłudze ślubów i wesel, a nie wiedzą od czego zacząć.

 

To szkolenie, które pomoże odnaleźć Tobie odpowiedź czy Twoim marzeniem jest spełnianie florystycznych pragnień Pary Młodej.

Kurs florystyczny, Ślub od podstaw, dedykowany jest osobom, które nie pracowały w branży florystycznej, pragną rozpocząć przygodę z kwiatami specjalizując się we florystyce ślubnej.

 

Autorska Szkoła Florystyczna Gretaflowers, to miejsce, które wyróżnia atmosfera podczas szkoleń, pełna szacunku, otwartości, humoru.

Greta Mistrzyni Florystyki słynie z talentu do efektywnego przekazywania wiedzy

Warsztaty florystyczne, Ślub od podstaw, to cztery dni szkolenia w Autorskiej Szkole Florystycznej Gretaflowers, podczas których Greta Mistrzyni Florystyki wprowadzi Cię w tajniki tworzenia bukietów oraz układania kompozycji i dekoracji ślubnych.

 

ślub od podstaw

ślub od podstaw

 

Spotkanie I – 09 stycznia 2023

Poznajemy podstawy.

Greta Mistrzyni Florystyki nauczy Cię podstaw, które konieczne są do ułożenia wszystkich rodzajów bukietów, także bukietów ślubnych. Technika skrętoległości nie będzie miała dla Ciebie tajemnic. Kiedy opanujesz tę umiejętność, bez problemu ułożysz kwiaty skrętolegle nawet z zamkniętymi oczami.

Dowiesz się jak i nauczysz się przygotować materiał florystyczny do bukietów i kompozycji.

Na pierwszym spotkaniu Greta zdradzi nam co trzeba zrobić, z poszczególnymi gatunkami kwiatów by miały jak największe szanse na długo zachować swoją świeżość, tak istotną w kompozycjach ślubnych.

 

Spotkanie II – 10 stycznia 2023

Bukiet  ślubny

Drugiego dnia szkolenia poznasz różnorodne techniki tworzenia bukietów ślubnych.

Chcąc stworzyć bukiet, być może ten najważniejszy w życiu naszej klientki, konieczne jest byśmy znali podstawowe techniki pracy, by kwiaty z nami współpracowały i układały się tak ja my tego chcemy. Na zajęciach, poznasz technikę drutowania z taśmowaniem oraz szynowania kwiatów, dowiesz się, które kwiaty powinniśmy poddać tym zabiegom.

Greta, pokaże i nauczy Cię jak wykonać okrągły i zwarty bukiet ślubny.

Ile Panien Młodych tyle wizji, pomysłów i pragnień na bukiet, który ma podkreślać urodę i dodać uroku kreacji.

Po opanowaniu umiejętności wykonania bukietu zwartego okrągłego, nauczysz się tworzyć bukiet ślubny okrągły rozluźniony, niejako z wiatrem i przestrzenią między kwiatami.

 

ślub od podstaw

ślub od podstaw

 

Spotkanie III – 16 stycznia 2023

Biżuteria ślubna

Greta zapozna Cię z trikami, technikami i metodami tworzenia galanterii ślubnej.

Wykonanie bransoletki, przypinki, a nawet wianka nie będzie miało tajemnic, choć przekonasz się ile precyzji i cierpliwości należy zainwestować aby uzyskać czarujący efekt.

 

Spotkanie IV – 17 stycznia 2023

Dekoracje stołów weselnych

Dekoracje stołów weselnych podkreślają rangę i odświętność uroczystości. Czwartego dnia szkolenia nauczysz się wykonywać zarówno okrągłe, niskie jak i wysokie kompozycje na stół weselników.

Greta nauczy Cię jak zaplanować i wykonać dekorację na stole, przed Parą Młodą.

Poznasz tajniki doboru tonacji i kolorystyki dekoracji florystycznych oraz dobór proporcji kompozycji.

 

ślub od podstaw

ślub od podstaw

 

 

 

 

 

 

 

Miejsce szkolenia: Autorska Szkoła Florystyczna Gretaflowers w Borówcu

Czas szkolenia: 09 – 10 stycznia 2023 i 16 – 17 stycznia 2023 w godzinach od 9:00 – 16:00

Koszt szkolenia: 2500 zł

 

Osobom, które poszukują miejsca noclegowego na czas szkolenia, rekomendujemy noclegi w Szczytnikach – w odległości około 5 minut drogi samochodem od siedziby naszej szkoły w obiekcie „Pełnia rozwoju”. Budynek jest nowo oddany do użytku, schludny, z komfortowo wyposażoną łazienką.

Cena 130zł/ dobę (w cenie zawarta jest pościel, ręczniki nie są dostępne)

 

Gwarancją miejsca na warsztatach florystycznych jest wypełnienie formularza, wpłata zaliczki w wysokości 400zł i przestrzeganie regulaminu.

Regulamin kursów/warsztatów