Szklane sekrety, czyli tworzenie ogrodów w szkle

20.03.2022 w Poznaniu

 

Jest takie magiczne miejsce, w którym rośliny znają Twoje sekrety!

Gdzie jesteś w równowadze ze światem, ze sobą!

Gdzie zawsze będziemy inspirować Cię do zmian i spełniania marzeń!

Jest takie miejsce, w którym możesz się zatrzymać i oddychać głęboko! Miejsce, w którym dzięki roślinom poznasz bliżej siebie!

 

To Sekrety Roślin!

 

Szklane sekrety

Szklane sekrety

 

To właśnie to magiczne miejsce otwiera się na Twoją kreatywność! Pozwoli Ci zagłębić się w sekrety, które skrywają rośliny! Przedstawiamy Wam pierwszą edycję naszych warsztatów – Szklane Sekrety – tworzenie ogrodów w szkle!

 

Kiedy? 20.03.2022r.

Czas trwania: od 12:00 do 14:00

Ilość miejsc: 10

Cena: 150zł

Gdzie? Sekrety Roślin, ul Św Marcin 51 w Poznaniu

 

W trakcie warsztatu “Szklane Sekrety – tworzenie ogrodów w szkle” dowiesz się najważniejszych informacji takich jak: Jak dobrać do siebie rośliny, by żyły w zgodzie Jakie rośliny można umieścić w zamkniętym, a jakie w otwartym szkle Jak przygotować podłoże dla roślin w szkle Jak opiekować się ogrodem zamkniętym, a jak otwartym Skąd w ogóle pomysł, żeby tworzyć takie kompozycji – trochę historii i ciekawostek! Każdy uczestnik stworzy swój wymarzony ogród w szkle! Dla uczestników czekać szeroki wybór roślin, żwirków, kamyczków, piasków i innych artykułów dekoracyjnych!

 

Oczywiście, każdy uczestnik zabiera swój ogród ze sobą!

 

Szklane sekrety

Szklane sekrety

 

Jak się zapisać?

Kliknąć w okienko “Zapisz się online”

Wypełnić formularz zgłoszeniowy – wystarczy imię, tel i adres mailowy, tak byśmy mogły Cię informować o jakichkolwiek zmianach 🙂

Kliknąć “wyślij i zapłać”

Twoje zgłoszenie do nas dotrze i da znać, że jesteś chętny i gotowy na Sekretne warsztaty 🙂

Do zobaczenia w Sekretach

 

PS formularz jest jeden dla wszystkich warsztatów prowadzonych przez Gretaflowers, prosimy NIE SUGEROWAĆ SIĘ podaną tam kwotą zaliczki !!!