Mam niewyobrażalne szczęście, bo już jako młoda dziewczyna miałam w sobie ogromną determinację w dążeniu do wyznaczonych sobie celów.

Mam niewyobrażalne szczęście. Znalazłam w sobie siłę, by znaleźć odpowiedź na pytanie co chcę robić oraz odwagę, aby zrobić pierwszy krok w kierunku realizacji tego celu. 

Mam niewyobrażalne szczęście. Czuję się spełniona i robię to co kocham.

To szczęście, to nie fart, ale owoc mojej pracy, nieustannego dążenia do rozwoju,  

Jestem Kobietą.

Kobietą, która po wielu latach różnych doświadczeń podchodzi do życia z zaufaniem i lekkością.

Kobietą która znalazła w sobie moc i odwagę by podążać ścieżką serca, która usłana jest kwiatami. 

Kobietą szczęśliwą, spełnioną i dzielącą się szczęściem i pasją do życia i kwiatów.

Kobietą która w trudnych momentach potrafi zobaczyć sens zmiany i obrania innego kierunku.

Kobietą, która ucząc i tworząc wciąż się uczy.

Na swojej ścieżce rozwoju florystycznego czerpałam z doświadczeń i mądrości moich nauczycieli. 

Andreas Faber, Gregor Lersch, Robert Miłkowski, Mariola Miklaszewska, Doreen Sider to moi przewodnicy w drodze do miejsca, w którym aktualnie jestem.

Na mojej ścieżce rozwoju uczyłam i nadal czerpię z każdego spotkania z moimi kursantami i z innymi florystami.

Już podczas zdobywania kolejnych tytułów zawodowych wiedziałam, że chcę uczyć. Uczyć pracy z kwiatami, miłości do nich, dbania o nie, wykorzystywania roślin do tworzenia piękna, dekorowania przestrzeni.

Z tego pragnienia powstała Gretaflowers Szkoła Florystyczna.

Gretaflowers Szkoła Florystyczna to nie tylko szkoła, nie tylko kursy, nie tylko miejsce zdobywania wiedzy, ale także spotkanie z człowiekiem, wymiana doświadczeń,   dzielenie się rozwiązaniami.

Gretaflowers to spełnione marzenie, miejsce gdzie z ogromną pasją mogę przekazać swoją mistrzowską wiedzę i umiejętności.

Gretaflowers to autorska szkoła florystyczna, w której oprócz wiedzy merytorycznej na najwyższym poziomie, przekazanej w sposób zrozumiały, przyswajalny, jasny, otrzymasz wsparcie w rozwoju Twojej indywidualności w obszarze florystyki.

Gretaflowers Szkoła Florystyczna to miejsce spotkań Człowieka z Człowiekiem, do którego kursanci chętnie wracają po wiedzę i  nowe umiejętności ale także po relacje, po sposób na życie, po odnalezienie drogi do siebie.

Czuję się spełniona – stworzyłam zespół marzeń. Miejsce pracy, do którego ludzie przychodzą dlatego, że chcą a nie muszą. Ludzie, którzy ze mną pracują, to nie kolejne “etaty” ale relacje, osobiste historie, dzielone problemy i mnożone radości.

Czuję się spełniona – nie stoję w miejscu, nieustannie się rozwijam. Dzięki swojej działalności poznaję Was – ludzi, którzy korzystają z mojej wiedzy a ja uczę się Waszej różnorodności, poznaję Wasze potrzeby, które inspirują mnie do dalszej pracy i rozszerzania horyzontów.

Pochodzę z końca świata i mam niewyobrażalne szczęście

Czuję się spełniona – robię to co kocham.