Mam niewyobrażalne szczęście, bo już jako młoda dziewczyna miałam w sobie ogromną determinację w dążeniu do wyznaczonych sobie celów.

Mam niewyobrażalne szczęście. Znalazłam w sobie siłę, by znaleźć odpowiedź na pytanie co chcę robić oraz odwagę, aby zrobić pierwszy krok w kierunku realizacji tego celu.
Mam niewyobrażalne szczęście, bo kiedy jest trudniej, dzięki swojej kreatywności potrafię dostosować się do zmieniających warunków.
I to szczęście, które tak naprawdę jest owocem ciężkiej pracy, nieustannego dążenia do rozwoju,  odwagi w podejmowaniu decyzji doprowadziło mnie do miejsca, o którym jako młoda dziewczyna z Końca Świata nie marzyłam.

Czuję się spełniona – robię to co kocham.

Już podczas zdobywania kolejnych tytułów zawodowych wiedziałam, że chcę uczyć. Uczyć pracy z kwiatami, miłości do nich, dbania o nie, wykorzystywania roślin do tworzenia piękna, dekorowania przestrzeni.
Z tego pragnienia powstała Gretaflowers Szkoła Florystyczna.

Gretaflowers Szkoła Florystyczna

to nie tylko szkoła, nie tylko kursy, nie tylko miejsce zdobywania wiedzy, ale także spotkanie z człowiekiem, wymiana doświadczeń,   dzielenie się rozwiązaniami.

Gretaflowers to spełnione marzenie, miejsce gdzie z ogromną pasją mogę przekazać swoją mistrzowską wiedzę i umiejętności.

Jest to autorska szkoła florystyczna, w której oprócz wiedzy merytorycznej na najwyższym poziomie, przekazanej w sposób zrozumiały, przyswajalny, jasny, otrzymasz wsparcie w rozwoju Twojej indywidualności w obszarze florystyki.

Gretaflowers Szkoła Florystyczna to miejsce spotkań Człowieka z Człowiekiem, do którego chętnie wracacie, po wiedzę,  po nowe umiejętności, ale także po relacje, po sposób na życie, po poszukiwanie siebie.

Czuję się spełniona – stworzyłam zespół marzeń. Miejsce pracy, do którego ludzie przychodzą dlatego, że chcą, a nie muszą. Ludzie, którzy ze mną pracują, to nie kolejne „etaty”, ale relacje, osobiste historie, dzielone problemy i mnożone radości.

Czuję się spełniona – nie stoję w miejscu, nieustannie się rozwijam. Dzięki swojej działalności poznaję Was- ludzi, którzy korzystają z mojej wiedzy, a ja uczę się Waszej różnorodności, poznaję Wasze potrzeby, które inspirują mnie do dalszej pracy i rozszerzania horyzontów.