Kurs podstawowy online

W życiu, bardzo często, zwycięzcą nie jest ten kto jest silniejszy lub mądrzejszy, ale ten kto najsprawniej potrafi dostosować się do zmian, które przynosi życie.

Mając świadomość, że pragniesz się rozwijać, dostosowując się do tempa, warunków i możliwości jakie przynosi nam rzeczywistość zapraszamy na nową formę szkolenia.

Autorska Szkoła Florystyczna Gretaflowers  przygotowała dla Ciebie kurs on line w formie webinarium, które wprowadzi Cię w świat florystyki, zaprzyjaźni Cię z materiałem florystycznym, technikami i metodami układania kompozycji kwiatowych

Sprawdź szczegóły

Kurs podstawowy online

Gretaflowers Szkoła Florystyczna warsztaty on line

Gretaflowers Szkoła Florystyczna, to szkoła autorska, w której zawsze najważniejszy jest człowiek, jego potrzeby, zainteresowania i głód wiedzy. Przez wiele lat  nasze szkolenia odbywały się stacjonarnie, czerpiąc radość z kontaktu z drugim człowiekiem.

Obecnie odpowiadając na Twoje potrzeby, znajdując  szansę w tym, co może wydawać się ograniczeniem, dbając o ciągłość rozwoju uczestników naszych szkoleń, Gretaflowers Szkoła Florystyczna oferuje Ci warsztaty florystyczne on line.

Pragniemy dzielić się pasją, mimo dzielącej nas odległości.

Nie chcemy też , by ograniczenia czasowe, były dla Ciebie przeszkodą do zdobywania wiedzy i nowych umiejętności z dziedziny florystyki.

Przygotowaliśmy pełną gamę warsztatów florystycznych on line, począwszy od kursu podstawowego, poprzez zaawansowane i ukierunkowane na rozwój konkretnych umiejętności.

Chcemy byś, w dogodnych dla siebie terminach,  w każdym możliwym miejscu mógł poszerzać swoją wiedzę.

Nasze szkolenia, uporządkowane, ułożone w konkretne programy, krok po kroku przeprowadzą  Cię  przez poszczególne tematy.