BUKIETY online

 

KUPUJĄC TO SZKOLENIE MASZ NATYCHMIASTOWY DOSTĘP DO WSZYSTKICH LEKCJI ONLINE. KAŻDE SPOTKANIE MOŻESZ OGLĄDAĆ DOWOLNĄ ILOŚĆ RAZY W RAMACH WYKUPIONEGO CZASU.

 

Greta znana jest w środowisku florystów z olbrzymiej wiedzy merytorycznej oraz z talentu do przekazywania informacji i umiejętności w sposób zrozumiały, czytelny i łatwy do przyswojenia.

Jakość i rzetelność przekazywanej wiedzy przekazywanej przez Mistrzynię Florystyki Gretę prezentuje najwyższy profesjonalizm – bez względu na to czy Kursanci goszczą w siedzibie naszej Szkoły, czy to my z pomocą internetu gościmy w Waszych domach lub kwiaciarniach.

 

 

Dla kogo skierowany jest kurs BUKIETY według GRETY?

Kurs skierowany jest do osób średniozaawansowanych i zaawansowanych.

Chcąc w pełni skorzystać z wiedzy przekazywanej podczas szkolenia ułożenie skrętoległe kwiatów w bukiet nie powinno być dla Ciebie trudnością. Dla Twojego komfortu, ważne, by podstawy układania bukietu nie stanowiły dla Ciebie tajemnic.

 

bukiety konstrukcyjne online

 

 

 

 

 

 

Jakie umiejętności zdobędziesz podczas szkolenia:

Podczas ośmiu spotkań Greta krok po kroku nauczy Cię:

  • komponować różnego rodzaju  bukiety: klasyczne, stopniowane, grupowane
  • wykonywać bukiety o niekonwencjonalnych kształtach
  • wykonywać różnego rodzaju konstrukcje do bukietów – techniczne, ozdobne, naturalne, eksperymentalne
  • komponować bukiety wg najnowszych trendów we florystyce z użyciem sukulentów, roślin doniczkowych, bukietów o “dzikich” formach

 

Plan szkolenia

BUKIETY według GRETY to osiem tematycznych spotkań w formie webinaru. Każde spotkanie przewidziane jest na około 90 minut, w czasie rzeczywistym, z możliwością zadawania pytań.

Od ilości zadawanych pytań zależy czas spotkania. Greta, Mistrzyni Florystyki, odpowie na każde zadane podczas spotkania pytanie, związane z tematem szkolenia.

 

BLOK I – BUKIETY W KLASYCE

Podczas pierwszego spotkania w ramach szkolenia z tworzenia bukietów Mistrzyni Florystyki Greta pokaże, wyjaśni, krok po kroku nauczy Cię wykonywać bukiety klasyczne, najbardziej powszechne i najchętniej kupowane przez klientów.

Nauczysz się grupować, stopniować, rozmieszczać na różne sposoby materiał florystyczny w bukiecie.

Pod czujnym okiem Grety, z możliwością zadawania pytań i rozwiewania wątpliwości opanujesz umiejętność komponowania klasycznego bukietu okrągłego, stopniowanego i grupowanego.

Drugi dzień szkolenia online Bukiety według Grety to czas naukę komponowania bukietów w niestandardowych kształtach.

Greta zaprezentuje i nauczy Cię jak wykonywać nieoczywiste, niekonwencjonalne w kształcie bukiety. Po tych zajęciach, będziesz umieć wykonywać bukiet min.w kształcie snopka.

 

 

 

 

 

 

 

 

BLOK II – BUKIETY KONSTRUKCYJNE cz. I

Podczas bloku II Greta zaprezentuje i nauczy Cię tworzyć konstrukcje, które są podstawą tworzenia bukietu.

Pierwszego dnia szkolenia  z tematyki Bukietów konstrukcyjnych poznasz jak wykonać konstrukcje bukietów, które pomagają stworzyć kompozycję, stanowią niejako stelaż do bukietu, ale nie są widoczne, są całkowicie zakryte  przez materiał florystyczny

Drugiego dnia bloku o tematyce bukietów konstrukcyjnych, nauczysz się konstrukcji, które są spójne z bukietem, łączą się z nim w sposób naturalny, jednocześnie stanowiąc konstrukcję, która wspomaga budowę kompozycji,

 

BLOK III – BUKIETY KONSTRUKCYJNE cz. II

Celem drugiej część pracy z bukietami konstrukcyjnymi jest poznanie i opanowanie sztuki tworzenia konstrukcji ozdobnych, które stanowią jednocześnie stelaż bukietu, jak i są jego ozdobą.

Greta Mistrzyni Florystyki zaprezentuje i nauczy Cię jak wykonać konstrukcje,  które nadadzą bukietowi wyjątkowy i indywidualny styl.

W tym bloku szkoleniowym zobaczysz i będziesz mógł wykonać konstrukcje do z różnorodnych, nieoczywistych materiałów  (min filc, kora)

Greta doda Tobie odwagi do eksperymentowania z bukietami konstrukcyjnymi, nauczy Cię jakie materiały wykorzystywać, co może stanowić dekoracje bukietu, jaki materiał, jakie połączenie wyróżni bukiet spośród innych.

 

 

 

 

 

 

 

 

BLOK IV – NAJNOWSZE TRENDY W BUKIETACH

Florystyka to dziedzina, która nieustannie się rozwija, rodzą się nowe trendy i zaskakujące rozwiązania.

Greta Mistrzyni Florystyki zaprezentuje, zainspiruje i nauczy Cię jak stworzyć bukiety z użyciem sukulentów i innych roślin doniczkowych.

Podczas ostatniego spotkania w ramach szkolenia Bukiety według Grety, poznasz tajemnice i techniki pomocne w komponowaniu bukietów dzikich i nieokiełznanych.

Greta Mistrzyni Florystyki nauczy Cię  sztuki układania bukietów horyzontalnych, bukietów, które mają otwarty kontur.

 

Cena  całego kursu Bukiety według Grety zawiera:

✔️rzetelną, merytoryczną, sprawdzoną wiedzę praktyczno -teoretyczną,

✔️praktyczną naukę komponowania i wykonania różnego rodzaju bukietów od klasycznych, poprzez bukiety wsparte konstrukcjami, aż do bukietów dzikich, wykorzystujących najnowsze trendy florystyczne

✔️osiem spotkań online

✔️dostęp do materiału video przez 90 dni od wykupienia spotkań,

✔️dyplom ukończenia szkolenia w formie pdf lub papierowej wysłanej pocztą za dodatkową opłatą 30zł

 

Cena całości kursu wynosi 1500 zł

Istnieje możliwość wykupu jednego bloku tematycznego 500 zł

Przy zakupie jednego bloku  dostęp do nagrania wynosi 14 dni od zakończeniu spotkania.