Kurs podstawowy online

W życiu, bardzo często, zwycięzcą nie jest ten kto jest silniejszy lub mądrzejszy, ale ten kto najsprawniej potrafi dostosować się do zmian, które przynosi życie.

Mając świadomość, że pragniesz się rozwijać, dostosowując się do tempa, warunków i możliwości jakie przynosi nam rzeczywistość zapraszamy na nową formę szkolenia.

Autorska Szkoła Florystyczna Gretaflowers  przygotowała dla Ciebie kurs on line w formie webinarium, które wprowadzi Cię w świat florystyki, zaprzyjaźni Cię z materiałem florystycznym, technikami i metodami układania kompozycji kwiatowych

Sprawdź szczegóły

Kurs podstawowy online
Weekendowy kurs podstawowy

Weekendowy kurs podstawowy
19-20.09 i 26-27.09.2020
Borówiec

Nasze kursy podstawowe, zwykłe i te weekendowe, cieszą się ogromnym zainteresowaniem, dlatego zapraszamy na kolejny 🙂
Ochłoniecie po okresie izolacji i innych przeżyciach i zrelaksujecie się w naszej rodzinnej atmosferze 🙂 A przy okazji….

Czego się nauczycie?
Wszystkiego od podstaw jak nazwa kursu sugeruje 🙂 Bukiety skrętoległe, kompozycje w naczyniach, układanie prostych bukietów ślubnych i wiązanek pogrzebowych, będzie też mnóstwo teorii i doświadczenie prowadzącej!

Sprawdź szczegóły

Szklane ogrody – jeziora
30.09.-01.10.2020 Borówiec

Nowa odsłona ogrodów w szkle, które, niezależnie od pory roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem.
Na naszych warsztatach nauczysz jak w takim szklanym ogrodzie wyczarować jezioro.

Kiedy: 30.09 – 01.10.2020
Gdzie: Gretaflowers, Borówiec, ul Główna 48
Cena za zjazd: 1200 zł

Sprawdź szczegóły

Szklane ogrody – jeziora
Bukiety konstrukcyjne

Bukiety konstrukcyjne
23-24 września Borówiec

Dwa dni warsztatów florystycznych dla osób zaawansowanych, z doświadczeniem w branży i znajomością podstawowych technik florystycznych.

 

Kiedy: 23-24 września
Gdzie: Gretaflowers Szkoła Florystyczna w Borówcu
Ile: 900zł

Sprawdź szczegóły

Podstawy Social Media 14.10.2020
godz: 9:00-16:00, Kwiaciarnia Gretaflowers

O co chodzi?
O prowadzenie profili społecznościowych na facebooku i instagramie Nie lubicie tego, ale wiecie, że to się przyda Waszej firmie? Sprawimy, że zaprzyjaźnicie się z telefonem, w którym macie wszystko! Oswoimy dla Was facebooka i instagram!

Dla kogo: dla początkujących w temacie social mediów, dla tych, którzy nie lubią się z instagramem i nie czują więzi z facebookiem
Cena: 500zł
Gdzie: Kwiaciarnia Gretaflowers

Kiedy: 14 października, 9-16

Sprawdź szczegóły

Podstawy Social Media
Adwent

Adwent
4-5 listopada 2020

W całym długim roku, żadne święta nie mają tak szczególnej oprawy jak Boże Narodzenie.

Już czterotygodniowy okres przygotowań do świąt –  Adwent,  to czas radosnej fiesty, spędzany w otoczeniu świątecznych dekoracji, które zdobią nasze miejsca pracy i domy.

Autorska Szkoła Florystyczna Gretaflowers, zaprasza na jedyne Warsztaty Adwentowe prowadzone przez Mistrzynię Florystyki Gretę Szymkowiak.

Kiedy: 4.11 – 5.11.2020

Gdzie: Gretaflowers, Borówiec, ul Główna 48

Cena za zjazd: 900 zł

Sprawdź szczegóły

Czy kwiaty mają duszę?

Oczywiście, że tak! Potrafią ją również nadać pomieszczeniom, w których się znajdują. Sztuka układania kwiatów to nie tylko wiedza na temat poszczególnych roślin, ale także wszystkiego, co związane jest z projektowaniem różnego typu kompozycji.

Szkolenia w naszej szkole

Dla wszystkich osób, które kochają rośliny i chciałyby rozwijać swoje umiejętności w tym zakresie, proponujemy kurs układania bukietów. Podstawowe techniki i specyfikę pracy florysty, a także efektowne dekoracje stołu, krzeseł i innych elementów – wszystko to znajdzie się w programie kursów kwiatowych, z których można skorzystać w ofercie naszej szkoły. Zachęcamy do odwiedzin w naszej szkole.

Szkolenia z układania kwiatów przeznaczone są dla osób wymagających, które chcą poznawać tajniki sztuki florystycznej i wiedzę tę wykorzystywać w praktyce.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami poszczególnych kursów, bo na pewno każdy znajdzie w nich coś dla siebie.